autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Pārceļoties uz citu valsti, cilvēki izvēlas pārvākšanās procesu uzticēt profesionāļiem

10256602_858667574149543_4027660798074119877_o

Mūsdienās pārcelties uz citu valsti darba, studiju vai citu iemeslu dēļ ir ierasta lieta. Tikpat svarīgi, kā izvērtēt šāda lēmuma nozīmīgumu, ir padomāt par to, kā operatīvi iekārtoties uz dzīvi citā valstī. Kā zināms, cilvēks vienmēr un visur vēlas justies ērti jeb gluži kā mājās. Pārceļoties cituviet, zemapziņā saglabājas nostaļģija pēc dzimtenes un ierastās vides. Lai panāktu mājas siltuma sajūtu un saglabātu jaukās atmiņas, par ko atgādina konkrētas lietas, nereti cilvēki līdz ar pārvākšanos uz citu valsti līdzi izvēlas pārvest teju visu iedzīvi. Lai arī ne vienmēr ir nepieciešams paņemt līdzi matraci vai ledusskapi, mums apkārt ir ļoti daudz sensitīvu un mīļu lietu. Tā kā mantas sagatavot tālajam ceļam saviem spēkiem ir praktiski neizdarāms, cilvēki aizvien biežāk izvēlas pārvākšanās procesu uzticēt profesionāļiem.

Pārvākšanās uz citu valsti nereti cilvēkus pakļauj nopietnam stresam – nākas domāt ne tikai par to, kā iekļauties citā vidē un pielāgoties jaunajiem dzīves apstākļiem, bet arī lauzīt galvu par to, ko darīt ar gadiem iekrāto iedzīvi. Par laimi, tam ir atrasts risinājums, ko ceļotāji vislabprātāk arī izmanto – pārvākšanās firmas palīdzēs izvairīties no laika un naudas tēriņiem, uzticot ar pārcelšanos saistītās lietas risināt profesionāļiem.

Kā atzīst firmas “FF International Movers” vadītājs Aivars Usāns, pārcelšanās serviss ir viens no visaugstāk vērtētajiem pakalpojumiem starp tiem cilvēkiem, kuriem ir nepieciešamība ceļot vai ilgstoši pārvākties uz dzīvi ārzemēs: “Mainot dzīvesvietu, ne vienmēr cilvēki izvēlas nomainīt arī mēbeles vai citas sev ikdienā apkārt esošās lietas, galvenokārt tāpēc, ka tas ir finansiāli neizdevīgi, un iegādāties nemēbelētu mājvietu ir ekonomiski pievilcīgāk, kā arī daudz patīkamāk ir iekārtoties jaunajā miteklī ar sev iemīļotām mēbelēm un iedzīvi, nevis justies kā iegādājoties viesnīcas numuriņu, kur viss nepieciešamais jau ir iekārtots. Tāpēc, lai ietaupītu naudu un laiku, cilvēki steidz izmantot pārvākšanos servisa pakalpojumus, kuri klientu mantas droši nogādā no vienas vietas uz citu.”

Pārbraucot uz jaunu valsti, visas mantas tiek sapakotas dažāda izmēra un formas kastēs, mēbeles tiek izjauktas un sapakotas kartonā, ietītas burbuļplēvē vai citā atbilstošā materiālā, kas nodrošina paaugstinātu drošību ilgstošas transportēšanas laikā. Tāpat profesionāļi gādīgi parūpēsies par gadiem lolotajiem telpaugiem, kuri tiek īpaši iepakoti, lai pārciestu ceļojumu. Jāatzīst, ka telpaugus nav ieteicams transportēt uz trešajām valstīm, jo papildus ierastai muitas procedūrai, ir nepieciešama papildus fito-sanitārā atļauja. Jebkurā gadījumā, uzņēmuma pārstāvis pirms transportēšanas procesa uzsākšanas konsultēs par visiem sīkumiem, kas saistīti ar jebkuru lietu transportēšanu un importu. Nepieciešamības gadījumā tiks speciāli pagatavoti finiera vai augstas noturības kartona konteineri-kastes, kas nodrošina vēl lielāku mantu drošību transportēšanas laikā. Šādus konteinerus visbiežāk izmanto, ja mantu apjoms ir salīdzinoši neliels.

Firmas “FF International Movers” vadītājs Aivars Usāns pastāsta, ka klienti augstu novērtē ne tikai palīdzību pārcelšanās procesā, bet arī papildus palīdzību muitas formalitāšu nokārtošanā, piemēram, firma var uz klienta vārda nokārtot muitas formalitātes gan iebraucot, gan izbraucot no Latvijas.

“Nepārprotami pārvākšanās uz ārzemēm cilvēkiem rada daudz lielāku stresu kā gadījumos, ja pārvākšanās notiek Latvijas teritorijā. Klienti vairāk uztraucas par iespēju nozaudēt savas mantas vai iedzīvi, tāpēc svarīgi šajā procesā ir izmantot profesionālus pārvākšanas pakalpojumus, kuru uzdevums ir nodrošināt, lai cilvēks neuztrauktos un paļautos uz mūsu speciālistiem, kuru rokās klientu mantas būs drošībā,” norāda Usāns.

“FF International Movers” piedāvā veikt pārvākšanās pakalpojumus gan Latvijas teritorijā, gan arī ārzemēs. Firma organizē mantu pārvešanu no jebkuras pasaules vietas. Vai esat dzirdējuši par valsti Āfrikā Džibutiju ar tās galvaspilsētu Džibuti? Šomēnes uz turieni FF International Movers veica klienta mantu transportēšanu. “FF International Movers” iespējas un profesionālo līmeni apliecina fakts, ka firma ir Amerikas Pakotāju asociācijas locekle.

Pievienot komentāru