autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Par uzņēmumu – AS Bigbank

3

Bigbank ir viens no lielākajiem specializētajiem privātpersonu kreditoriem Baltijas valstīs pēc universālajām bankām un līzinga kompānijām. Der zināt, ka Bigbank savus pakalpojumus piedāvā ne tikai Latvijā un Baltijas valstīs, bet arī Somijā, Zviedrijā un pat Spānijā, kā arī piedāvā pārrobežas pakalpojumus Vācijā, Austrijā un Nīderlandē. Bigbank tika dibināta 1992.gadā Tartu, Igaunijā un kopš tā laika ir spējusi sevi pierādīt kā vienu no labākajiem aizdevuma sniedzējiem ne tikai Latvijā. Banka neapstājas pie sasniegtā un jau ir izvirzījusi turpmāko stratēģiju komunikācijā ar klientiem. Bigbank vienmēr piedāvās saviem klientiem labākos pakalpojumus, kas atbilst ne tikai cilvēku vēlmēm, bet arī vajadzībām. Jāatzīmē vēl arī tas, ka Bigbank nekonkurē ar universālajām Latvijas bankām to tradicionālo pakalpojumu sfērā.

Saprātīgums, vienkāršība un elastība – kas tie tādi?

Ar šādiem vārdiem Bigbank raksturo paši sevi. Un nevar neticēt, jo šie vārdi pierādās ne tikai vārdos, bet arī darbos. Sāksim ar saprātīgumu. Bigbank piedāvā saņemt aizdevumu jebkuram Latvijas pilsonim. Tas nozīmē, ka Tev nav nepieciešamas iepriekšējas saistības ar šo banku. Pat, ja Tu aizņemsies Bigbank pirmo reizi, Tevi sagaida tie paši nosacījumi, kas sagaida tos, kuri šīs bankas pakalpojumus jau izmantojuši iepriekš. Pieņemot lēmumu par aizdevuma izsniegšanu, Bigbank vadās pēc labākajiem kreditēšanas principiem. Tas nozīmē to, ka tiks izvērtēta katra individuālā situācija un meklēts risinājums. Bigbank piedāvā aizņemties visiem, kuri ir sasnieguši 20 gadu vecumu, kā arī, kuriem ikmēneša ienākumi ir virs EUR230. Un, protams, tiem, kuriem nav nenokārtotas parādsaistības citās bankās. Otrais – vienkāršība. Tev nebūs jāgaida dienām ilgi līdz beidzot kāds apskatīs Tavu aizdevuma pieteikumu un sniegs pozitīvu vai negatīvu atbildi. Situācijās, kad nauda ir nepieciešama tūlt un tagad, nav iespējams gaidīt un Bigbank augsti vērtē Tavu laiku, tieši šī iemesla dēļ gala lēmumu par aizdevumu varēsi saņemt pāris stundu laikā kopš aizdevuma pieteikuma saņemšanas. Un tad atliks tikai parakstīt līgumu. Un visbeidzot – elastība. Bigbank nevadās pēc kāda konkrēta scenārija. Vienmēr tiek izvērtēta konkrētā situācija un tikai tad pieņemts lēmums. Ja, piemēram, būsi aizņēmies, bet nebūs brīvi naudas līdzekļi, varēsi pieteikties maksājumu atvaļinājumam, kas paredz kādu laiciņu maksāt tikai procentus vai arī nemaksāt pilnīgi neko. Protams, nevajadzētu domāt, ka šī aizdevuma summa kādu dienu izdzisīs. Tev ir atbildīgi jāizturas pret aizdevuma noformēšanu. Ja zini, ka Tev nebūs brīvi naudas līdzekļi, tad, iespējams, ir jāmeklē citas iespējas, kur iegūt naudu savu vēlmju īstenošanai. Kopš dibināšanas brīža Bigbank ir izsniegusi kredītus jau 275.1 miljonu eiro apmērā. Tas nozīmē to, ka cilvēki uzticas Bigbank un dod priekšroku tieši viņu piedāvājumam.

Bigbank piedāvā:

Tev ir iespēja noformēt aizdevumu dažādām dzīves situācijām. Piemēram, ja nauda ir nepieciešama, lai segtu ceļojuma izmaksas, tad Tev noderēs patēriņa kredīts, kuru iespējams saņemt līdz pat EUR 10 000 ar termiņu līdz 5 gadiem. Savukārt, ja jau sen sapņo par savu auto, tad noteikti apdomā aizņemties Bigbank piedāvāto auto kredītu. Kredītu iespējams saņemt bez pirmās iemaksas, kā arī KASKO apdrošināšana nebūs obligāta. Tev būs iespēja saņemt kredīta summu no EUR 1000 līdz pat EUR 15 000 ar termiņu uz 7 gadiem. Arī šajā gadījumā Tev nebūs ilgi jāgaida gala lēmums par aizdevuma piešķiršanu vai nepiešķiršanu. Tev atliek tikai aizpildīt aizdevuma pieteikumu un jau dažu minūšu laikā saņemsi atbildi no Bigbank pārstāvjiem. Un visbeidzot, ja Tev interesē kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu – Bigbank ir īstā vieta, kur to noformēt! Aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu Tev izsniegs gadījumos, kad nauda nepieciešama remontam, mājokļa labiekārtošanai, nekustamā īpašuma iegādei, arī uzņēmējdarbības uzsākšanai, kā arī privātiem tēriņiem. Un tas vēl nav viss – Bigbank piedāvā arī kredītu apvienošanu. Tas nozīmē, ja Tev ir vairāki kredīti citās bankās, tad tos iespējams apvienot. Tev būs iespēja saņemt jaunu aizdevumu līdz pat EUR 10 000. Tā būs iespēja apmaksāt visus kredītus ar vienu un ar mazākiem ikmēneša maksājumiem.

Ja esi nolēmis aizņemties kādu no Bigbank piedāvātajiem aizdevumiem, Tev atliek tikai aizpildīt aizdevuma pieteikumu Bigbank mājaslapā un jau pāris minūšu laikā bankas darbinieki to izskatīs un sniegs Tev gala atbildi. Tev nebūs jāgaida dienām ilgi, lai saņemtu atbildi, Bigbank parūpēsies, lai šis process ir ērts un ātrs. Protams, ja vēlies aizņemties aci pret aci, tad Tev ir iespēja doties uz kādu no Bigbank klientu apkalpošanas centriem visā Latvijā, vai arī zvanīt uz informatīvo tālruni 8338. Bigbank konsultanti uzklausīs Tavus jautājumus un centīsies palīdzēt! Un visbeidzot – aizdevums ir milzīga atbildība, tāpēc izturies pret to ļoti atbildīgi, jo Tu arī pats noteikti nevēlies maksāt soda procentus!

Pievienot komentāru